O nás
Biofarma
Kompostovanie
Zvieratá / Shirské kone
Produkty
Turistika
Aktivity
Brigáda / Práca
Médiá o nás
Fotogaléria
Ako nás nájdete
Kontakt
Aktualizacie stránky
Kniha návštev
Hlavná stránka

Fotogaléria

Mačičky a psíkovia


                 

                 

                 

           

           

           

Deerix


Deerix je predstaviteľ rasy Deerhound, škótskeho jelenieho psa. I keď nie je celkom čostokrvný, má všetky povahové vlastnosti tohto plemena.
Je to Katkina obľúbená rasa a ich chovom sa zaoberá už 28 rokov. Deerix je ako deerhound veľmi dobrej povahy a správa sa ako pravý aristokrat. Rád spáva na chodbe a zdržuje sa pri ľuďoch. Je to spoľahlivý strážca, ale vie ako sa ku komu správať. Na votrelcov šteká, ale k hosťom sa správa slušne. Je to príjemný spoločník, keď sa chodí na dlhé vychádzky na koňoch. Keď treba aj ich zaženie z pastviny domov a naopak. Je výborný bežec a dobrý a poslušný pes.
                 

                 

Rapuntzel


Rapuntzel má meno po rozprávkovej princeznej. Je to čistokrvný bastardík-najdúch, ale do stráženia farmy dáva telo i dušu a už by ju nevymenila za nič na svete. Je veľmi milá a priateľská, ale keď treba brániť farmu, ide do toho naplno.
                 

           

Simba a Dolly


Simba a Dolly, bernské salašnícke psy dopĺňajú našu psiu svorku a spoľahlivo strážia celú farmu. Simba bola privezená priamo zo Švajčiarska, jej dcéra Dolly sa narodila na farme. Celý deň zväčša preležia, ale keď treba niečo alebo niekoho naháňať, sú vo svojom živle. Veľmi rady pobehujú za autom.
                 

           

späť


STRATEGICKÍ PARTNERI

   Mašekov Mlyn, Vráble

   Biospotrebiteľ

   Ekoprodukt

   Anastásia

   Greenpeace

   Biomed

   Breadfriends

   Trotting Slovakia

   Farma Tuška

© www.transylwahnja.eu, 2006-2007